M00-694-152-014
Net price excluding delivery
Prices are only valid for orders placed through the web shop
In Stock - Despatched 1-2 Days
Quick Overview
Disc stylus with M5 thread, ceramic disc Ø35 mm, length 15.2 mm. For use on coordinate measuring machines (CMM).
Added to your shopping cart.
| Part Number | M00-694-152-014 |
|---|---|
| Related Device | CMM |
| Thread | M5 |
| Tip Material | Ceramic |
| Disc Diameter (D) | 35 mm |
| Disc Depth (B) | 4 mm |
| Length (L) | 15.2 mm |
| Eff. Working Length (EWL) | 15.2 mm |