H00007189-50
Netto prijs, exclusief verzendkosten
Prijzen zijn alleen geldig voor bestellingen geplaatst via de webshop
Levertijd > 25 dagen
Beknopt overzicht
50 mm aluminium probe with mounted ruby ball M3-Stylus Ø3 mm. For use with all Absolute Arm models.
Toegevoegd aan winkelwagen.
This standard aluminium probe has a body length of 50 mm. It will be delivered with a mounted ruby ball stylus with M3 thread, Ø3 mm.
Compatible with all Absolute Arm models with a TESA kinematic joint connector.
| Onderdeelnummer | H00007189-50 |
|---|---|
| Kogel diameter | 3 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Stylus montage | M3 |
| Behuizings materiaal | Aluminium |
| Taster diameter | 15 mm |